Kontakt

Kontakt-
uppgifter

Häradsmarken AB

Skyttegatan 2, 587 53 Linköping

E-post: ​kontakt@haradsmarken.se
Växel:  ​013 – 31 46 25

Vill man som delägare få information om sin allmänning via e-post och SMS, gå in på länken https://haradsmarken.ip1sms.com/ och fyll i dina uppgifter.

De uppgifter vi behöver är namn, e-post, telefonnummer, huvudfastighet samt allmänning. För att kunna skicka in uppgifterna krävs en lösenord som vi skickat ut med post till samtliga delägare tillsammans med årsberättelsen.

Jan Persson

Jan Persson

Skogsförvaltare / VD

E-post: ​jan@haradsmarken.se
Mobiltelefon: ​070-331 48 88
Nils Mörk

Nils Mörk

Skogvaktare

E-post: ​​nils@haradsmarken.se
Mobiltelefon: ​076-800 24 82
Dal,Boberg ,Göstring, Lysing och Norra Vedbo
Henrik Eklund

Henrik Eklund

Skogvaktare

E-post: ​henrik@haradsmarken.se
Mobiltelefon: ​070-680 44 16
Gullberg ,Hammarkind, Hanekind, Kinda, Memming,Valkebo och Åkerbo
Eva Engström

Eva Engström

Delägarlängder, redovisning, löner , bokslut mm

E-post: ​eva@haradsmarken.se
Mobil
elefon: ​​013-31 44 47
Marina Karlsson

Marina Karlsson

Redovisning, upplåtelser mm

E-post: ​​marina@haradsmarken.se
Mobilt
elefon: ​013-31 46 25
Krister Wall

Krister Wall

Skogsplanerare

E-post: ​krister@haradsmarken.se
Mobiltelefon: ​070-314 60 12
Björn Bengtson

Björn Bengtson

Skogsplanerare

E-post: ​bjorn​@haradsmarken.se
Mobiltelefon: ​​076-314 97 17

Kontakta oss

7 + 9 =

Besöksadress