Kontakt

Kontakt-
uppgifter

Häradsmarken AB

Skyttegatan 2, 587 53 Linköping

E-post: ​info@haradsmarken.se
Växel:  ​013 – 31 46 25

Jan Persson

Jan Persson

Skogsförvaltare / VD

E-post: ​jan@haradsmarken.se
Mobiltelefon: ​070-331 48 88
Telefon: ​013-31 44 46

Anders Åneklint

Anders Åneklint

Skogvaktare

E-post: ​​anders@haradsmarken.se
Mobiltelefon: ​076-800 24 82
Dal,Boberg ,Göstring, Lysing och Norra Vedbo

Henrik Eklund

Skogvaktare

E-post: ​henrik@haradsmarken.se
Mobiltelefon: ​070-680 44 16
Gullberg ,Hammarkind, Hanekind, Kinda, Memming,Valkebo och Åkerbo

Eva Engström

Eva Engström

Delägarlängder, redovisning, löner , bokslut mm

E-post: ​eva@haradsmarken.se
Telefon: ​​013-31 44 47

Marina Karlsson

Marina Karlsson

Redovisning, upplåtelser mm

E-post: ​​marina@haradsmarken.se
Telefon: ​013-31 48 16

Krister Wall

Skogsplanerare

E-post: ​krister@haradsmarken.se
Mobiltelefon: ​070-314 60 12

Björn Bengtson

Björn Bengtson

Skogsplanerare

E-post: ​bjorn​@haradsmarken.se
Mobiltelefon: ​​076-314 97 17

Kontakta oss

7 + 5 =

Besöksadress